Business Mixer Łódzkiej SSE

16.03.2016

Po raz czwarty zapraszamy Państwa na Business Mixer Łódzkiej SSE, który odbędzie się 13 kwietnia w Fabryce Grohmana, siedzibie ŁSSE S.A.

Business Mixer został na stałe wpisany w kalendarz wydarzeń Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Poprzednie edycje wydarzenia pokazują, że tego typu spotkania w formie „szybkich randek” biznesowych są ciekawą formą nawiązywania kontaktów i prezentowania firmy.

Podczas wydarzenia, każda osoba będzie miała 3 minuty, aby przy 10-osobowym stoliku zaprezentować swoją firmę oraz omówić produkty i usługi jakie oferuje, bądź poszukuje. Po zakończonej rundzie firmy wymieniają się wizytówkami i siadają przy kolejnym stole.

Business Mixer w liczbach to około 200 firm w części mixerowej, firmy z 9 województw i ponad 1,5 h rozmów biznesowych. Firmy obecne na wydarzeniu reprezentują różne branże, począwszy od budowlanej i produkcyjnej, poprzez HR i doradztwo gospodarcze, po sektor logistyczny i branżę BPO/ICT/R&D.

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu w wyjątkowym miejscu i zdobądź nowe kontakty biznesowe!

Data: 13 kwietnia 2016 r.

Miejsce: Fabryka Grohmana, siedziba ŁSSE S.A., ul. Tymienieckiego 22/24, Łódź

Koszt udziału: udział bezpłatny dla Inwestorów i Partnerów ŁSSE S.A. oraz firm członkowskich Izb Partnerskich (szczegóły w regulaminie do wydarzenia). Koszt udziału dla pozostałych zainteresowanych: 200 PLN netto (jedna osoba w części mixerowej i networkingowej).

Termin przesyłania zgłoszeń: do 31 marca 2016 r. jedynie poprzez formularz zgłoszeniowy.

Czwarta edycja wydarzenia organizowana jest we współpracy z Ambasadą Austrii, Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo Handlową, Polsko-Szwajcarską Izbą Gospodarczą, Niderlandzko-Polską Izbą Gospodarczą, Francusko-Polską Izbą Gospodarczą oraz Belgijską Izbą Gospodarczą. 

Sponsorem Głównym wydarzenia jest Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa.

Sponsorzy Wpierający: Kancelaria Prawna Chudzik i Wspólnicy, Bank Pekao SA.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY