Kolejny Business Mixer Łódzkiej SSE za nami!

14.04.2016

13 kwietnia w Fabryce Grohmana Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. odbyła się czwarta edycja Business Mixera Łódzkiej SSE.

Gościem Honorowym wydarzenia był Pan Radosław Domagalski-Łabędzki, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju. „Cieszę się, że biznes łódzki i firmy zainteresowane inwestowaniem w łódzkiej SSE mają możliwość spotkania i zapoznania się z jej ofertą. Zależy nam, aby również polskie firmy korzystały z instrumentów wsparcia, jakie oferują specjalne strefy ekonomiczne. Jako łodzianin z pochodzenia rozumiem wyzwania, przed którymi stoi Łódź. Mam świadomość, że była pomijana w pewnych procesach i przed jej władzami stoją wielkie wyzwania, które jako Ministerstwo Rozwoju będziemy wspierać” – podsumował Wiceminister Rozwoju.

Podczas Mixera prawie 200 firm wzięło udział w serii bezpośrednich spotkań wraz z innymi przedsiębiorcami przy okrągłych stolikach. Znaleźli się wśród nich przedstawiciele instytucji otoczenia biznesowego z Łodzi, Inwestorzy i Partnerzy Łódzkiej SSE, firmy członkowskie Izb Partnerskich. Była to idealna szansa, aby zaprezentować firmę, wymienić się wizytówkami, zawrzeć nowe kontakty oraz opowiedzieć zarówno o poszukiwanych, jak i dostarczanych produktach i usługach.

„Z roku na rok wydarzenie jest coraz lepsze. Szybkie randki w przypadku biznesu są jak najbardziej wskazane. Możliwość odbycia wielu rozmów z wieloma partnerami w jednym miejscu to olbrzymia wartość dla firm, które szukają kontaktów i chcą współpracować.” – mówi Marek Michalik, Prezes ŁSSE S.A.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.mixersse.pl

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Izbami Gospodarczymi i Sponsorami. Tym razem wśród Partnerów znaleźli się: Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Belgijska Izba Gospodarcza oraz po raz pierwszy Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza i Ambasada Austrii.

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!

Sponsor Główny: Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa.

Sponsorzy Wpierający: Kancelaria Prawna Chudzik i Wspólnicy, Bank Pekao SA. 

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY