Łódzka SSE na targach w Hanowerze

28.04.2016

W dniach 25-27 kwietnia, ŁSSE S.A. wzięła udział w Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Technologii Przemysłowych w Hanowerze.

Hannover Messe to jedno z kluczowych wydarzeń targowych zaawansowanych technologii
w branżach przemysłowych w Europie. Przedsiębiorstwa z całego świata przedstawiły swoje najnowsze rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej i informatyki oraz energetyki, jak również nowe technologie ekologiczne, techniki napędów, sposoby dostaw dla przemysłu, technologie i usługi produkcyjne oraz osiągnięcia badawczo-rozwojowe. Zaprezentowane na targach eksponaty i rozwiązania w pełni potwierdziły, że „Przemysł 4.0” nie jest już tylko wizją przyszłości
a rzeczywistością.

Przedstawiciele ŁSSE S.A. prezentowali ofertę inwestycyjną strefy na wspólnym stoisku koordynowanym przez  Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Berlinie.

Udział w targach to przede wszystkim możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami w sektorze przemysłu i nowoczesnych technologii  (Industrial Automation, Digital Factory, Industrial Supply, Young Tech Enterprises, Global Business & Markets).

Krajem partnerskim tegorocznych targów były USA. Prezydent Obama był gościem oficjalnym Hannover Messe 2016, uczestnicząc w oficjalnym otwarciu i pierwszym dniu targów. Polska będzie Krajem Partnerskim przyszłorocznej edycji targów w Hanowerze. 26 kwietnia, Wiceminister Rozwoju Paweł Chorąży i Szef Targów Hannover Messe Dr. Jochen Köckler w obecności przedstawiciela rządu federalnego podpisali Memorandum w tej sprawie. Uroczystość odbyła się na Polskim Stoisku.

Tegoroczne targi w Hanowerze odwiedziło 220.000 zwiedzających, w tym 70.000 gości z zagranicy. Swoje oferty przedstawiło ponad 5.000 wystawców z 70 krajów.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY