Misja gospodarcza ŁSSE S.A. w Japonii

23.05.2016

Spotkania ze strategicznym partnerami, poszukiwanie inwestorów, rozpoznanie rynku i budowanie relacji – tak wyglądała misja inwestycyjna ŁSSE i Łodzi w Japonii w dniach 15-21 maja.


Przez cały pobyt w Japonii mogliśmy liczyć na bardzo duże wsparcie Pana Cyryla Kozaczewskiego, Ambasadora RP w Japonii. Delegacja łódzkiej strefy (Agnieszka Sygitowicz, Wiceprezes Zarządu ŁSSE S.A., Aleksandra Suszczewicz, Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju i Strategii oraz Rafał Karolczak, Specjalista ds. Pozyskiwania Inwestorów) spotkała się m. in. z przedstawicielami firmy Canon, Mabuchi, Yamada, KOKI, Jetro, Hitachi, Takenada i ROCOCO.
Łódzka delegacja wzięła też udział w dwudniowym Fujitsu Forum Tokyo – na zaproszenie firmy Fujitsu – przypomnijmy inwestora strefowego. I podczas prezentacji największych talentów japońskiego koncernu na świecie pojawiło się nazwisko Mai Płócienniczak, pracującej na co dzień w łódzkim centrum Fujitsu i posługującej się aż… 7 językami! Serdecznie gratulujemy za bycie tak utalentowanym Ambasadorem Łodzi!

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY