INTRALOMAG już jesienią po raz pierwszy w Łodzi!

01.09.2016

Targi Logistyki Magazynowej INTRALOMAG to nowa impreza w kalendarzu Międzynarodowych Targów Łódzkich dedykowana branży wewnętrznej logistyki magazynowej, transportowi i inwestycjom w centra logistyczne.

Pierwsza edycja Targów INTRALOMAG odbędzie się w terminie 23 – 24 listopada 2016 r.,
w Łodzi. Organizator wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rozwijającego się dynamicznie polskiego rynku usług magazynowych.  W hali Expo – Łódź po raz pierwszy zaprezentowana zostanie kompleksowa oferta obejmująca wszystkie elementy niezbędne do efektywnego funkcjonowania magazynów, które są ważnym ogniwem wpływającym na optymalizację łańcucha dostaw, a także stymulowanie innowacyjności tej branży.

W ramach Targów swoją ofertę zaprezentują firmy specjalizujące się w wyposażeniu hal wielkopowierzchniowych, proponujące  innowacyjne rozwiązania technologiczne, a także firmy transportowe i dostawcy usług outsorsingowych. Ważnym elementem Targów INTRALOMAG będzie STREFA INWESTORA, w której prezentować się będą gminy i powiaty, posiadające w ofercie tereny pod inwestycje magazynowe, a także podmioty publiczne i instytucje otoczenia biznesu stymulujące rozwój inwestycji w tym zakresie.

Wydarzeniem współtowarzyszącym Targom będzie II Forum Inwestora i Eksportera – w centrum Polski, w centrum Europy organizowane wspólnie z Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Departamentu ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Tematem przewodnim tegorocznego Forum będzie logistyka i jej wpływ na internacjonalizację przedsiębiorstw. Do udziału wydarzeniu zaproszone zostaną delegacje zagraniczne i krajowe reprezentujące regiony, miasta, jednostki samorządu terytorialnego, inwestorzy oraz przedstawiciele zagranicznego  i krajowego biznesu.

Łódź, stolica województwa łódzkiego, jest znakomitym miejscem na organizację biznesowego wydarzenia skierowanego do profesjonalistów działających w branży logistyki magazynowej. Położone w centrum Polski województwo łódzkie jest jednym z głównych rynków magazynowych w kraju. Region Łódzki posiada wielki potencjał logistyczny, przede wszystkim ze względu na swoje usytuowanie w samym centrum węzła komunikacyjnego Polski. Teren ten jest również bogaty inwestycyjne z uwagi na dużą liczbę podmiotów świadczących usługi logistyczne, podaż powierzchni magazynowych i rozbudowaną infrastrukturę drogową.

Organizator pragnie, by wydarzenie przyczyniło się do zintensyfikowania działań sektora logistycznego w regionie łódzkim.

Więcej informacji: www.intralomag.pl

Kontakt:
Kierownik projektu: 
Agnieszka Przewies, e-mail: a.przewies@targi.lodz.pl, tel. 691 968 708

Promocja: 
Weronika Wiśniewska, e-mail: w.wisniewska@targi.lodz.pl, tel. 607 173 422

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY