ŁSSE na Expo Real

10.10.2016

Łódzka SSE po raz kolejny zaprezentowała swoją ofertę podczas targów Expo Real w Monachium.19 . Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji Komercyjnych, które odbyły się w dniach 4-6 października, przyciągnęły w tym roku ponad 1700 wystawców i ponad 20 000 odwiedzających. To póki co nieoficjalne statystyki dotyczące jednych z największych targów branżowych w Europie.

Podczas wydarzenia, Prezes ŁSSE S.A., Marek Michalik wraz z towarzyszącą mu delegacją, odbyli szereg spotkań branżowych dotyczących tematyki branżowej (m.in. strefowe plany inwestycyjne czy zachęty inwestycyjne oferowane przez specjalne strefy ekonomiczne) oraz niezwiązanej z rynkiem nieruchomości (jak startupy czy rewitalizacja w Łodzi).

Na zaproszenie Prezesa Marka Michalika, stoisko ŁSSE odwiedził Pan Andrzej Osiak, Konsul Generalny RP w Monachium, z którym omówione zostały plany dotyczące współpracy na przyszły rok oraz Pan Mateusz Mróz, p.o. Prezesa Zarządu Agencji Mienia Wojskowego, która jest również od kilku lat wystawcą na targach Expo Real.

Najbardziej zaskakująca podczas targów była wizyta męża wnuczki Grohmana – właściciela Fabryki Grohmana, siedziby ŁSSE S.A., który doskonale znał historię Łodzi fabrykanckiej oraz rodów Grohmana i Scheiblera. O zrewitalizowanej Fabryce po raz pierwszy na targach usłyszał w 2013 roku, kiedy ŁSSE wygrała konkurs John Jacob Astor na najbardziej unikatową nieruchomość komercyjną na świecie.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY