Zmiana siedziby biura PKF Consult w Katowicach

15.11.2016

Już ponad 20 lat minęło od momentu, kiedy spółka PKF Consult stawiała pierwsze kroki na rynku usług audytorskich, podatkowych, konsultingowych i doradczych. Od tego czasu, niezmiennie  z sukcesem pomaga firmom świadcząc profesjonalne usługi z zakresu audytu, rachunkowości, podatków, doradztwa gospodarczego i szkoleń.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi zespół PKF zwiększył się z trzech do ponad 140 kompetentnych pracowników, zaangażowanych w obsługę naszych linii biznesowych w 7 biurach na terenie kraju. Z każdym rokiem, rozszerzamy współpracę międzynarodową dzięki przynależności do sieci firm audytorsko-konsultingowych PKF International.

Aby umożliwić dalszy rozwój spółki, firma zdecydowała się na zmianę siedziby biura w Katowicach. Przeprowadzka do nowoczesnego kompleksu biurowego położonego nieopodal rozległych terenów zieleni Katowickiego Parku Leśnego, jak również bliskość jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Polsce czyni to miejsce niezwykle atrakcyjnym dla pracowników oraz Klientów odwiedzających biuro PKF Consult.
Siedziba biura PKF Consult w Katowicach z dniem 1 listopada 2016 r. została przeniesiona na ul. Gawronów 22 w samym sercu Katowic.
Firma PKF Consult zaprasza do odwiedzin i porozmawiania o wspólnych przedsięwzięciach.

zmiana-siedziby-biura-pkf-consult-w-katowicach

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY