Startup Spark Week – zaproszenie

29.11.2016

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. serdecznie zaprasza na Startup Spark Week, który odbędzie się w dniach 9-16 grudnia br. w Fabryce Grohmana.
Startup Spark to innowacyjny projekt stworzony w ŁSSE S.A. we współpracy z doświadczonym w akceleracji zespołem młodych osób, którego celem jest łączenie kreatywnych startupów z infrastrukturą i zasobami doświadczonych przedsiębiorców. Stworzony model został rekomendowany do dofinansowania w konkursie Scale UP w ramach rządowego programu Start In Poland (5,5 mln PLN).
Podczas wydarzenia przedstawimy założenia projektu, omówimy korzyści ze współpracy na linii startup-przedsiębiorstwo, podzielimy się wiedzą i odpowiemy na Państwa pytania.

starup-spark-week

9 grudnia odbędzie się inauguracja projektu Startup Spark, podczas której przedstawimy m.in. jego główne cele oraz metodę akceleracji w modelu Venture Building.
12-16 grudnia to spotkania B2B na linii mentorzy projektu-startupy oraz przedsiębiorstwa-startupy. Firmy zainteresowane współpracą z młodymi i kreatywnymi startupami będą miały okazję, podczas indywidualnych rozmów, omówić swoje potrzeby technologiczne, nawiązać współpracę i zdobyć ciekawe kontakty.

  • Zaproszenie i program do pobrania – tutaj.
  • Rejestracja na wydarzenia – tutaj.

13 grudnia, w ramach Startup Spark Week, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. we współpracy z Ambasadą Węgier i Hungarian National Trading House zapraszają na HR Tech MiniConference. Podczas spotkania, trzy węgierskie startupy HR zaprezentują innowacyjne rozwiązania HR: video rozmowy kwalifikacyjne, Assesment Center oraz badania pracowników. Oprócz prezentacji rozwiązań, uczestnicy będą mieli okazję przetestować jak działają narzędzia. Przyjdź i sprawdź jak w prosty sposób ulepszyć procesy HR w swojej firmie.

  • Zaproszenie i program do pobrania – tutaj
  • Rejestracja na wydarzenie – tutaj (hasło: ŁSSE)

Wydarzenia w ramach Startup Spark Week odbywać się będą w Fabryce Grohmana ŁSSE S.A. (ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22 G). Zapraszamy!
W razie pytań, zachęcamy do kontaktu: Magda Kubicka, magda.kubicka@sse.lodz.pl, tel. 42 275 50 58

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY