Strefa rozszerzona!

02.12.2016

Marek Michalik, Prezes ŁSSE S.A. i Agnieszka Sygitowicz, Wiceprezes ŁSSE S.A. ogłosili dziś informację o rozszerzeniu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zyskaliśmy tereny przeznaczone na konkretne inwestycje oraz na przyszłe projekty. Gratulujemy firmom Sławno CerraNova, Fresenius Kabi Polska KutnoScanfil Poland w Sieradzu, ZPOW Agros Nova Sp. z o.o. w Łowiczu.

Ich inwestycje obejmą łącznie 39,9 ha terenów, nakłady inwestycyjne sięgną 382 mln zł nakładów, firmy stworzą 347 nowych miejsc pracy.

Gratulacje również dla samorządów w Kutnie, w Wieluniu, w Łowiczu, w Krośniewicach i w Kole (województwo wielkopolskie), gdzie włączone do Strefy zostały tereny przeznaczone na przyszłe inwestycje, łącznie 47,8 ha.

– Bardzo się cieszę, że udało się rozszerzyć teren Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej jeszcze w tym roku. – Podkreślam, że pracowaliśmy na to rozszerzenie codziennie od pierwszego dnia w pracy. Pomagały nam zainteresowane samorządy i strona rządowa. Już teraz mogę zapowiedzieć, że zamkniemy ten rok z większą liczbą zezwoleń, niż w minionym. Szczegóły podamy wkrótce – powiedział na konferencji prasowej Marek Michalik, Prezes ŁSSE S.A.
ŁSSE S.A. obejmuje teraz obszar 1416 ha.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY