Łódź stolicą AGD. Piąte Forum za nami

17.05.2017

Piąta edycja Międzynarodowego Forum Producentów i Dostawców AGD w Europie w partnerstwie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z lila Logistik zgromadziło 200 przedsiębiorców z sektora AGD zarówno z kraju jak i z zagranicy, a także deweloperów i generalnych wykonawców zainteresowanych realizacją obiektów produkcyjnych i magazynowych w nowych lokalizacjach. Na czele delegacji rządowej prof. Piotr Gliński, Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Punktem kulminacyjnym naszego wkładu merytorycznego była prezentacja Agnieszki Sygitowicz, Wiceprezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej o sile sektora AGD w Strefie oraz koncepcji naszego udziału w rozwoju branży, a potem panel pod prowokacyjnym tytułem „Science + Business = Science Fiction?” – to kulminacja udziału #ŁSSE w 5. Międzynarodowym Forum Producentów i Dostawców Artykułów Gospodarstwa Domowego W Europie.

Marek Michalik, Prezes ŁSSE, Zygmunt Łopalewski, Whirlpool, prof. dr hab. inż. Maciej Chorowski, Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Artur Rochowski, B/S/H oraz Sławomir Wiak, Rektor Politechniki Łódzkiej gorąco dyskutowali. I choć nadal jest fiction w relacjach światów nauki i biznesu, to jest w nich również dużo science i cooperation

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY