Do Strefy po dofinansowanie szkoleń

12.06.2017

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna pomoże sfinansować szkolenia samozatrudnionym, mikro firmom oraz małym i średnim przedsiębiorcom. Do rozdysponowania na rozwój kompetencji pracowników mamy 24 mln zł uzyskane z Europejskiego Funduszu Społecznego. ŁSSE jako jedyna  w województwie łódzkim dysponuje bonami rozwojowymi. Nasz projekt nazywa się Strefa rozwoYOU.

Jak potwierdzają badania inwestycja w kapitał ludzki jest długofalową i przemyślaną strategią, a utrzymanie przewagi konkurencyjnej na rynku możliwe jest jedynie przez ciągłe szkolenie pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji.

Wraz z partnerem projektu łódzką firmą INOVATICA stworzyliśmy innowacyjny system bezgotówkowej dystrybucji środków w formie bonów rozwojowych.

Oferta w ramach projektu to otwarty katalog szkoleń, kursów zawodowych i studiów podyplomowych oferowanych przez firmy zrzeszone w Bazie Usług Rozwojowych.

Jako operator przekażemy do 80% wartości usługi szkoleniowej. Warunkiem otrzymania dotacji jest prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz podpisanie umowy.

Nie czekaj, zainwestuj z nami w kształcenie i rozwój swoich pracowników.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: 42 275 50 77 oraz w Biurze projektu: siedziba ŁSSE S.A., Łódź, ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY