Bieg Grohmana – sprawdź się na milę!

27.07.2017

Bieg Fabrykanta na dziesięć kilometrów i – po raz pierwszy – krótszy wyścig wokół Kompleksu Centrum Łódzkiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej, to propozycje dla biegaczy na końcówkę sierpnia.

To już siódma edycja jednej z najbardziej charakterystycznych imprez biegowych w Łodzi – Biegu Fabrykanta. W tym roku proponujemy również udział w Biegu Grohmana na milę (1609 metrów). Pomysłodawcą krótszego biegu jest Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, która w tym roku obchodzi dwudziestolecie istnienia. – Jubileusz to dobry moment, żeby ulepszać tradycyjne działania – mówi Marek Michalik, Prezes ŁSSE S.A. – Dlatego proponujemy bieg na krótszym dystansie, zarówno dla wytrawnych biegaczy, jak i tych, którzy nie byliby w stanie pokonać dziesięciu kilometrów. Nie jest to jednak bieg rekreacyjny, liczymy na poważną rywalizacje, dlatego przewidzieliśmy nagrody pieniężne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

I miejsce 1,5 tys. zł

II miejsce 1 tys. zł

III miejsce 750 zł

Rywalizacja rozpocznie się biegiem na milę, po nim uczestników czeka start na dystansie 10 kilometrów.

– Mila to dość nietypowy dystans, mamy nadzieję, że Bieg Grohmana zachęci wiele osób do rozpoczęcia przygody z bieganiem – mówi Bartłomiej Sobecki organizator Biegu Fabrykanta. – Może ci, którzy wybiorą w tym roku krótszy bieg, w przyszłym pobiegną na 10 kilometrów.

Biegi zaplanowane są na 26 sierpnia. Zapisy do Biegu Grohmana rozpoczną się 18 lipca o godzinie 20. Szczegółowe informacje o 7. Biegu Fabrykanta oraz Biegu Grohmana dostępne są na stronie internetowej www.biegfabrykanta.pl. Zachęcamy również do odwiedzania naszego profilu na facebook’u, gdzie publikujemy informacje o zawodach.

Poniżej link do listy startowej oraz do formularza zgłoszeniowego:

https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=5&idp=0&act=zgloszenie-zawodnika&event=327

https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=5&idp=0&act=lista-startowa&event=327

W przypadku jakichkolwiek problemów z rejestracją potencjalnych uczestników proszę o przekierowywanie pytań bezpośrednio do nas pod nr tel: 570 783 336 lub adres email platnosci@inessport.pl

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY