Do Strefy po dofinansowanie szkoleń

28.09.2017

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna pomoże sfinansować szkolenia samozatrudnionym, mikro firmom oraz małym i średnim przedsiębiorcom. Do rozdysponowania na rozwój kompetencji pracowników mamy 24 mln zł uzyskane z Europejskiego Funduszu Społecznego. W województwie łódzkim tylko ŁSSE dysponuje bonami na szkolenia.

Jak potwierdzają badania inwestycja w kapitał ludzki jest długofalową i przemyślaną strategią,
a utrzymanie przewagi konkurencyjnej na rynku możliwe jest jedynie przez ciągłe szkolenie pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji.

Wraz z partnerem projektu łódzką firmą INOVATICA stworzyliśmy innowacyjny system bezgotówkowej dystrybucji środków w formie bonów rozwojowych. – Przygotowaliśmy dla was mikro, maili i średni przedsiębiorcy system szybkiego i prostego dostępu do pieniędzy unijnych – mówi Agnieszka Sygitowicz, Wiceprezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Oferta w ramach projektu, to otwarty katalog szkoleń, kursów zawodowych i studiów podyplomowych oferowanych przez firmy zrzeszone w Bazie Usług Rozwojowych.

Jako operator przekażemy do 80% wartości usługi szkoleniowej. Warunkiem otrzymania dotacji jest prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz podpisanie umowy. – Jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym partnerem – podkreśla Marek Michalik, Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. – Przez dwadzieścia lat zapracowaliśmy na pozycję, która pozwoli nam sprawnie rozdysponować wśród przedsiębiorców bony rozwojowe.

28 września w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, po raz pierwszy w województwie łódzkim, została uwolniona pula 24 mln zł na usługi rozwojowe. Przyjazny system dystrybucji środków pozwala na złożenie wniosku w 15 minut! Program przewiduje dofinansowanie szkoleń, kursów i studiów podyplomowych nawet do 80%.

Przez pierwsze pół godziny działania systemu nadesłano do nas 20 wniosków na kwotę 200 tys. zł.

Adres email projektu: info@strefarozwoju.lodz.pl. Więcej informacji o projekcie na: www.strefarozwoju.lodz.pl

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY