Demo Day Startup Spark – zaproszenie

23.10.2017

Od stycznia br. Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. realizuje program Startup Spark, którego celem jest łączenie potencjału młodych innowacyjnych firm, startupów, z zasobami i doświadczeniem dojrzałego biznesu.

Mamy przyjemność współpracować z siedmioma Partnerami, w tym Inwestorami ŁSSE, tj.: Procter & Gamble, Wielton, Albea Poland, Ericsson, Grupa Pietrucha, Polska Grupa Energetyczna oraz Radio Łódź. 9 listopada br. chcielibyśmy podsumować to co udało nam się dotychczas wypracować oraz pokazać Państwu z jakimi firmami pracowaliśmy przez ostatnie pół roku. Oferują one innowacyjne produkty i usługi, które mogą znaleźć zastosowanie również w Państwa firmach.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna tworzy ekosystem Spark – chcemy otwierać firmy na innowacje i przekonywać do nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają codzienną pracę, sprawiają, że jest ona bardziej efektywna oraz zmniejszają jej koszty. Podczas wydarzenia powiemy jak dołączyć do ekosystemu i co możemy Państwu w ramach niego zagwarantować.

Warto dodać, że projekt Startup Spark został wyróżniony w rankingu fDi Global Free Zones of the Year 2017 publikowanym przez fDi Magazine (Grupa Financial Times).

Serdecznie zapraszamy na Spark Demo Day, który odbędzie się 9 listopada 2017 r. w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. (ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G, Łódź) w sali konferencyjnej na parterze w godzinach 12.00 – 15.00.

RSVP: do 3 listopada br. na adres agnieszka.brzezinska@sse.lodz.pl

Wstępna agenda wydarzenia znajduje się w załączeniu.

Serdecznie zapraszamy!

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY