Startup Spark DemoDay

09.11.2017

#SparkDemoDay za nami. Było to zarówno podsumowanie kończącej się I rundy akceleracji, jak również zapowiedź kolejnych działań i planów na przyszłość.

Ponad 130. przedstawicieli inwestorów, władz samorządowych oraz środowiska startupowego poznało dziś produkty i usługi wypracowane z Partnerami #StartupSpark w ciągu ostatnich 6 miesięcy. System antydronowy, autonomiczne roboty, subskrypcja #Pampers, analiza danych z sieci rozproszonych czujników czy chatboty to tylko część rozwiązań dopasowanych do potrzeb korporacji pod czujnym okiem mentorów i zespołu Startup Spark.
Za ostatnie intensywne miesiące dziękujemy Partnerom: Procter and Gamble PolskaWielton SAPolska Grupa Energetyczna#Albea i Radio Łódź oraz startupom: Terra Hexen – Drone Detection & Neutralization SystemsTap To Speak#LukinLabs#Talebook#ConvLink#BabyBoxClubVersaBox i TakeTask.
Podczas #SparkDemoDay zapowiedzieliśmy również to, co zadzieje się w kolejnej rundzie akceleracji. Z praktycznego punktu widzenia opowiedział o tym Marcin Sugak z firmy Ericsson, która w Startup Spark rozpoczyna współpracę z czterema innowacyjnymi firmami w zakresie m.in. #IoT.
Dziś miała również miejsce premiera ekosystemu #Spark, czyli platformy łączącej korporacje i ich potrzeby z rozwiązaniami startupów. Zachęcamy do rejestracji www.space.startupspark.io.
Raz jeszcze gratulujemy, dziękujemy i chcemy więcej!
Startup Spark – Where Progress Happen!

 

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY