Spark Demo Day na podsumowanie II rundy akceleracji

20.03.2018

300 zgłoszeń, 27 wyselekcjonowanych projektów, 7 partnerów i dwie rundy akceleracji po sześć miesięcy. Podczas Spark Demo Day zaprezentowaliśmy wypracowane w relacji korporacja – startup rozwiązania.

Podczas Spark emo Day przedstawiło się 19 projektów wypracowanych wspólnie z Partnerami w ciągu ostatniego pół roku. Przemysł 4.0, commerce, optymalizacja i procesy – przez ostatnie miesiące te obszary odmienialiśmy przez wszystkie przypadki! Było warto, bo na końcu tej intensywnej drogi mamy bezcenne relacje biznesowe, zadowolone startupy i usatysfakcjonowane korporacje.

Gościem specjalnym i key speakerem wydarzenia był Adam Kszczot, wielokrotny medalista w biegu na 800 metrów, który mówił o tym jak dążyć do celu i podnosić się po porażce. Zainspirował nie tylko młodych przedsiębiorców, naszych inwestorów, ale również nas!

Wszystkim i każdemu z osobna dziękujemy za obecność, zaangażowanie, współpracę i inspirującą wspólną przygodę, której, mamy nadzieję, to dopiero początek!

Tyle dotychczas. Przyszłość Startup Spark? Fundusz Spark VC? Akceleracja zagranicznych startupów? 5G dla Łodzi? Wiele przed nami!

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY