Wiecha nad halą produkcyjno-magazynową ŁSSE SA.

06.04.2018

Powiesiliśmy wiechę nad halą magazynowo produkcyjną , którą buduje Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Inwestycja jest realizowana na działce znajdującej się pomiędzy ulicami Stokowską a Telefoniczną, w północno-wschodniej części Łodzi, w pobliżu centrum handlowego M1, z wjazdem od ulicy Brzezińskiej, sześć kilometrów od centrum Łodzi. Zalety lokalizacji to bliskość do Autostrady A2 (14 km) i Autostrady A1 (10 km).

Hala będzie nowoczesnym obiektem biznesowym pod lekką produkcję, magazyny oraz biura. Modułowa formuła obiektu da sposobność elastycznej adaptacji dla potrzeb różnych branż. Moduły będą dostępne od 1273 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej i 247 m2 powierzchni biurowo-socjalnej. Wysokość obiektu wynosi 12 metrów a nośność posadzki 5 ton. Infrastruktura parku obejmować będzie szerokie drogi wewnętrzne, rozległe place manewrowe oraz parkingi: 135 miejsc postojowych, w tym 14 dla samochodów ciężarowych, oraz doki rozładunkowo-załadowcze. Oddanie hali do użytku zaplanowane jest na trzeci kwartał 2018.

– To jest oferta, jakiej nie ma w Łodzi, proponujemy powierzchnie magazynowe i produkcyjne pod wynajem z możliwością uzyskania zezwolenia strefowego – podkreśla Marek Michalik, Prezes ŁSSE S.A.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY