Kamper ŁSSE odwiedził wszystkie powiaty regionu

02.07.2018

Kamperem RegioStrefa przez 42 dni przejechaliśmy trzy tysiące kilometrów odwiedzając 21 powiatów województwa łódzkiego. Efekt? Rozdysponowaliśmy 6,6 miliona złotych zwiększając liczbę wniosków złożonych przez przedsiębiorców spoza Łodzi ponad dwukrotnie (z 214 do 519)!

– To jest powód do zadowolenia, bo wzmacniamy przedsiębiorczość powiatową, która oddalona od stolicy regionu ma utrudniony dostęp do takich form wsparcia – mówi Marek Michalik, Prezes ŁSSE S.A.

Dodatkowa wartość projektu jest taka, że lokalni przedsiębiorcy dowiedzieli się więcej o możliwościach, jakie oferuje Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna – dodaje Agnieszka Sygitowicz, Wiceprezes ŁSSE S.A.

Najaktywniejsi na trasie kampera byli przedsiębiorcy z powiatów piotrkowskiego, pabianickiego i sieradzkiego. – Dowiedziałam się o kamperze, dzień przed jego przyjazdem do Sieradza. – Bardzo sprawnie zostałam poprowadzona przez formalności i wkrótce będę się szkolić z ekocoachingu, na co nie byłoby mnie stać bez wsparcia strefy RozwoYou – podkreśla Julita Śródkowska, z sieradzkiej firmy Laboratorium Radości.

– Bony wykorzystamy na szkolenia kadry menadżerskiej do zarządzania poprzez kontroling operacyjny i finansowy, jesteśmy inżynierami sprawnymi w budownictwie, więc takie nowe kompetencje bardzo nam się przydadzą, żeby wnieść organizację na wyższy poziom organizacyjny – mówi Tomasz Wójcik, członek zarządu IZODOM 2000 Polska.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY