Zgłoś się do ENVICON Startup Battle

29.10.2018

Startup Spark wraz z firmą Abrys dla Środowiska zapraszają do udziału w Envicon Startup Battle.

Prezentacja zakwalifikowanych startupów tworzących rozwiązania z zakresu ochrony środowiska odbędzie się podczas 22. Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska Envicon Environment – największego i najbardziej rozpoznawalnego wydarzenia o tej tematyce w Polsce. Od lat każdego roku, Kongres ENVICON gromadzi ekspertów z branży, przedstawicieli biznesu, firm komunalnych działających w tym obszarze czy organizacje branżowe. Silnie reprezentowani są także przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej oraz naukowcy.

W trakcie trzech dni kongresu odbywa się kilka sesji obejmujących najważniejsze tematy ochrony środowiska: gospodarkę odpadami, gospodarkę wodno-ściekową, OZE, circular economy, zrównoważony transport – elektromobilność, innowacje dla gminy oraz ochrona powietrza.

W tym roku dołączamy również innowacje dla branży. Podczas sesji Startup Battle, która odbędzie się 29 listopada 2018 r. we współpracy z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A., wybrane startupy będą miały okazję zaprezentować swoje rozwiązanie przed ekspertami z branży oraz potencjalnymi klientami.

Envicon Startup Battle w liczbach to:

  • 3 minuty prezentacji
  • 3 minuty odpowiedzi na pytania jury
  • 5 000 PLN dla wygranego startupu
  • dostęp do ok. 800 przedstawicieli branży
  • 0 zł za udział w Kongresie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 listopada 2018 r. Zakwalifikowane startupy poinformujemy o udziale do 14 listopada 2018 r. Do zobaczenia w Warszawie!

Zgłoś się tutaj.

O Kongresie:

3 dni debat, 10 sesji i paneli dyskusyjnych, niemal 100 wystąpień poprowadzonych przez znakomitych ekspertów! Wśród prelegentów będą nie tylko najważniejsi przedstawiciele administracji publicznej i dużych organizacji branżowych, ale i wielu przedsiębiorstw, które chcą skutecznie dbać o środowisko.

Program tegorocznej edycji ENVICONu jest bardzo przekrojowy i bogaty, a przede wszystkim dotyczy najważniejszych i najbardziej aktualnych zagadnień w ochronie środowiska i gospodarce komunalnej. Gospodarka odpadami, wodna, energia z odpadów, czyste powietrze, energetyka, innowacje, inwestycje, efektywne zarządzanie w samorządach to tylko niektóre z wiodących zagadnień kongresu.

Więcej o wydarzeniu: http://envicon.abrys.pl/

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY