6. Edycja Business Mixera Łódzkiej SSE

31.10.2018

Z przyjemnością, po raz szósty, zapraszamy Państwa na Business Mixer Łódzkiej SSE, podczas którego każdy uczestnik weźmie udział w serii bezpośrednich spotkań biznesowych.

Inwestorzy ŁSSE, startupy, firmy członkowskie Izb – blisko 200. przedstawicieli biznesu z całej Polski w jednym miejscu.

Tegoroczną edycję Business Mixera uświetni Wieczór Bawarski.

Województwo łódzkie może pochwalić się wyjątkową relacją z Bawarią w obszarze kultury, wzmożonym eksporcie lokalnych produktów do Niemiec i docenianiu polskiej oferty inwestycyjnej przez zachodniego sąsiada. Przyczyniło się to do uruchomienia w 2018 r bezpośredniego połączenia lotniczego Łódź-Monachium. W ramach Wieczoru Bawarskiego będziemy świętować owocną współpracę gospodarczą naszych dwóch regionów oraz otwarcie połączenia lotniczego pomiędzy stolicami naszych regionów – Łódzkiego i Bawarii.

Wstępna agenda wydarzenia:

  • 15:15-16.00: Rejestracja
  • 16:00-16.15: Powitanie gości
  • 16:15-17.45: Business Mixer Łódzkiej SSE
  • 17:45-18.15: Powitanie gości z Bawarii
  • 18:15-21.00: Wieczór Bawarski

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Uwaga: do udziału w Business Mixerze zapraszamy jednego przedstawiciela firmy. Dodatkowy uczestnik jest mile widziany podczas networkingu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla Inwestorów i Partnerów Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, startupów współpracujących z akceleratorem Startup Spark oraz członków Izb – Partnerów wydarzenia. Dla pozostałych firm udział płatny: 300 PLN netto (jeden przedstawiciel firmy, udział w Business Mixerze i Wieczorze Bawarskim), 200 PLN netto (dodatkowy przedstawiciel firmy, udział w Wieczorze Bawarskim).

RSVP: 15 listopada 2018 r. poprzez formularz zgłoszeniowy.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY