ŁSSE na Impact fintech’18

03.12.2018

Na styku finansów i technologii, Polska ma ambicję zostać liderem, a pracują na to nie tylko startupy i korporacje, ale również sektor publiczny. Podczas Impact fintech’18 – Fintech: disrupting the economy! wszystkie grupy wysłały w świat wspólny, mocny komunikat: „W 2019 r. podkręcamy tempo polskiego fintechu!”.

                                       

Ponad 150 speakerów, 10 ścieżek tematycznych, 9 wydarzeń towarzyszących, 3 sceny i blisko 2000 uczestników podczas największej i najbardziej technologicznej konferencji w kraju, którego partnerem była ŁSSE.

A skoro w Łodzi, to nie mogło zabraknąć łódzkich nowinek technologicznych. Intensywne dwa dni, podczas których technologię 5G odmieniliśmy przez wszystkie przypadki. O jej zastosowaniu dla fintech mówiła Agnieszka Sygitowicz, Wiceprezes ŁSSE S.A. podczas panelu „Why fintech needs 5G?”, praktyczne zastosowanie technologii piątej generacji przedstawił Kamil Kociszewski, Startup Spark i Marcin Sugak, Ericsson w Polsce podczas warsztatów dla uczestników, wyzwania i oczekiwania instytucji, uczelni, operatorów, przemysłu i startupów omówiliśmy podczas „5G roundtable” organizowanym przez Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna i Impact CEE.

Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem. Nieważne czy Kraków, Katowice, czy Łódź – ImpactCEE oferuje nam najwyższy poziom innowacji i wiedzy! Mamy nadzieję, że w 2019 r. znów spotkamy się w naszym mieście!

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY