Do 600 000 PLN na rozwój technologii 5G dla przemysłu!

03.01.2020

Szacuje się, że do końca roku 2024 zasięg 5G obejmie 45% populacji świata, a ruch w tych sieciach stanowić będzie 35% globalnego ruchu w sieciach mobilnych ogółem.

Szybkość przesyłu danych, bardzo niskie opóźnienia i wysoka niezawodność, to tylko część korzyści jakie technologia piątej generacji przyniesie przedsiębiorstwom. Produktów i usług bazujących na infrastrukturze 5G może być wiele. Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna chce wspólnie ze startupami i przemysłem tworzyć najciekawsze z nich.

 

 

Rusza rekrutacja do S5 – Akceleratora Technologii 5G. Dołącz do nas i twórz innowacje korzystając z zasobów, wiedzy i infrastruktury dojrzałego przemysłu:

  • dwa etapy projektu: inkubacja (do 3 miesięcy) i akceleracja główna (do 9 miesięcy)
  • finansowanie dla 40 startupów do 50 000 PLN w etapie pierwszym, z czego co najmniej 20 najlepszych może liczyć na grant w wysokości do 550 000 PLN w akceleracji głównej
  • praca z przedstawicielami przemysłu, partnerami biznesowymi S5
  • praca na infrastrukturze piątej generacji
  • 5G Venture Building – indywidualne konsultacje biznesowe i technologiczne dla każdego uczestnika
  • współpraca z Partnerami, m.in. Urząd Komunikacji Elektronicznej, P4 Sp. z o.o.,
  • efekt: komercjalizacja rozwiązań i tworzenie pierwszych przemysłowych use case’ów 5G!

Szybsza i sprawniejsza praca maszyn i urządzeń, optymalizacja kosztów, zastosowanie wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości w przemyśle – tego i jeszcze więcej szukamy od dziś do 23 lutego 2020 r. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Aplikuj: https://www.f6s.com/s5-5g-technology-accelerator/apply

Więcej na: https://startupspark.io/akcelerator-5g/

 

S5 – Akcelerator Technologii 5G to pilotażowa część projektu „Modele Akceleracyjne w Innowacjach Technologicznych” finansowanego ze środków UE w ramach Osi priorytetowej II: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, działanie II.1. Otoczenie biznesu, Poddziałanie II.1.2: Profesjonalizacja usług biznesowych.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY