Siódma edycja największego networkingu biznesowego w Łodzi

04.02.2020

Od 2014 roku Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z międzynarodowymi izbami gospodarczymi organizuje Business Mixer, podczas którego w Fabryce Grohmana, siedzibie ŁSSE, spotykają się przedsiębiorcy z całej Polski, startupy i przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu.

Business Mixery organizowane przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną co roku przyciągają prawie 200 firm z całej Polski. Do biznesowych rozmów przy okrągłych stołach siadają dojrzali przedsiębiorcy, innowacyjne startupy oraz przedstawiciele instytucji i organizacji wspierających przedsiębiorczość. Kilkuminutowe rozmowy pozwalają na krótką prezentację, wymianę doświadczeń, kontaktów i wizytówek.

— Szybkie biznesowe rozmowy, które organizujemy w łódzkiej strefie to świetna okazja do nawiązania trwałych relacji biznesowych. Business Mixer to intensywny networking, podczas którego każdy z uczestników w zaledwie dwie godziny odbywa kilkadziesiąt rozmów. Zorganizowanie i realizacja takiej liczby spotkań w warunkach normalnego funkcjonowania firm zajęłaby miesiące — mówi Marek Michalik, prezes ŁSSE S.A.

Tegoroczny, siódmy już Business Mixer Łódzkiej SSE odbędzie się 12 marca 2020 r. w siedzibie ŁSSE S.A., przy ul. Tymienieckiego 22G w Łodzi. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Francusko-Polską Izbą Gospodarczą, Skandynawsko-Polską Izbą Handlową, Brytyjsko-Polską Izbą Handlową, Niderlandzko-Polską Izbą Gospodarczą i Belgijską Izbą Gospodarczą. W wydarzeniu weźmie udział blisko 200 firm z całej Polski.

 

Rejestracja do 5 marca 2020 r. poprzez formularz zgłoszeniowy

Kliknij aby przejsć do formularza rejestracyjnego

 

Regulamin wydarzenia

 

 

Sponsorzy

Sponsor główny: Sponsor wspierający We współpracy z:

 

Partnerzy

 

WRÓĆ DO LISTY AKTUALNOŚCI