Ruszył nabór do IV rundy akceleratora Startup Spark 2.0.

25.05.2020

Od 25.05.2020r. do 05.07.2020r. trwa nabór do IV rundy akceleratora Startup Spark 2.0.

Podczas akceleracji startupy podejmą współpracę z międzynarodowymi i lokalnymi firmami oraz otrzymają dofinansowanie do 160 tys. złotych na rozwój produktu bądź usługi.

Poszukiwane są między innymi startupy zajmujące się tworzeniem rozwiązań dedykowanych przemysłowi 4.0., szczególnie rozwojowi przemysłowego internetu rzeczy (IIoT), rozszerzonej rzeczywistości (VR/AR), cyberbezpieczeństwa. 

Przez maksymalnie 6 miesięcy trwania akceleracji, startupy będą ściśle współpracować z wybraną firmą (Odbiorcą Technologii), dopracowując swoje rozwiązanie. Do grona Odbiorców Technologii należą: Airbus Poland, Robert Bosch, Procter&Gamble, Ericsson, Siemens, PwC, Bluerank, Indigo Nails, Ceramika Paradyż, Grupa Pietrucha oraz WDX. W trakcie trwania akceleracji startupy będą mogły również liczyć na wsparcie mentorskie, prawne i technologiczne zapewnione przez zespół oraz specjalistów Startup Spark.

Do dzisiaj akcelerator przeprowadził III rundy naboru oraz Rundę Specjalną „Change the Future”, której celem jest wsparcie i dofinansowanie innowacyjnych technologicznie i społecznie rozwiązań niwelujących skutki pandemii COVID-19.

Zainteresowane startupy mogą zgłaszać się do akceleratora do 5 lipca 2020 r. za pośrednictwem formularza aplikacyjnego dostępnego pod adresem https://www.f6s.com/startupspark204/ Szczegółowy regulamin programu zawierający wszelkie kryteria naboru znajduje się na stronie https://startupspark.io/o-programie/

Dowiedz się więcej: www.startupspark.io

Celem działającego od 2016 r. akceleratora Startup Spark. jest połączenie potencjału startupów z zasobami, infrastrukturą i doświadczeniem dojrzałego biznesu, przy jednoczesnej edukacji średnich i dużych firm. Do końca trwania programu Startup Spark 2.0, tj. do czerwca 2021r. akceleracji zostanie poddanych  co najmniej 66 startupów z całej Polski w ramach IV rund akceleracji.

Zapraszamy do aplikowania!

 

Kontakt:

Kierownik Projektu/Specjalista ds. Monitoringu i Sprawozdawczości
Paulina Biernacka, paulina.biernacka@sse.lodz.pl, tel. 42 275 50 84, 691 400 049

Specjalista ds. Promocji i Administracji
Katarzyna Haase, katarzyna.haase@sse.lodz.pl, tel. 42 275 50 90, 691 400 083

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY