Startup Spark przedłuża rekrutację do IV rundy programu akceleracyjnego

03.07.2020

Nabór startupów do akceleratora został przedłużony do 12.07.2020r. Zainteresowane firmy mogą zgłaszać się do programu za pośrednictwem formularza aplikacyjnego dostępnego na naszej stronie. Jest to już czwarta i ostatnia runda rekrutacji do Startup Spark. W projekcie realizowanym przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. wsparciem objętych zostanie co najmniej 66 młodych firm.

Dlaczego warto aplikować do Startup Spark?

  • Do 160 tys. zł grantu finansowego na rozwój innowacyjnego rozwiązania
  • Bogate portfolio Parterów

W portfolio Partnerów Startup Spark znajduje się 11 firm, zwanych w programie Odbiorcami Technologii (OT). Są to międzynarodowe korporacje, tj.: Ericsson, PwC, Procter&Gamble, Robert Bosch, Siemens, Airbus oraz lokalne firmy rozwijające polską myśl technologiczną: Bluerank, Indigo Nails, Ceramika Paradyż, Grupa Pietrucha i WDX. Więcej o obszarach zainteresowań Partnerów na stronie: https://startupspark.io/odbiorcy-technologii/

  • Wsparcie mentorskie

Nad startupem przez cały okres akceleracji czuwa Mentor Operacyjny, który wspiera komunikację na linii Startup – Partner.

Ponadto: możliwość komercjalizacji, działania post-akceleracyjne, działania wizerunkowe, pomoc prawna, możliwość dotarcia do ponad 250 inwestorów Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Zainteresowane startupy mogą zgłaszać się do akceleratora do 12 lipca 2020 r. za pośrednictwem formularza aplikacyjnego dostępnego pod adresem https://www.f6s.com/startupspark204/

Szczegółowy regulamin programu zawierający kryteria naboru znajduje się na stronie https://startupspark.io/o-programie/

Dowiedz się więcej: www.startupspark.io

Celem działającego od 2016 r. akceleratora Startup Spark. jest połączenie potencjału startupów z zasobami, infrastrukturą i doświadczeniem dojrzałego biznesu, przy jednoczesnej edukacji średnich i dużych firm. Do końca trwania programu Startup Spark 2.0, tj. do czerwca 2021r. akceleracji zostanie poddanych  co najmniej 66 startupów z całej Polski w ramach IV rund akceleracji.

Zapraszamy do aplikowania!

 

Kontakt:

Kierownik Projektu/Specjalista ds. Monitoringu i Sprawozdawczości
Paulina Biernacka, paulina.biernacka@sse.lodz.pl, tel. 42 275 50 84, 691 400 049

Specjalista ds. Promocji i Administracji
Katarzyna Haase, katarzyna.haase@sse.lodz.pl, tel. 42 275 50 90, 691 400 083

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY