Webinar charytatywny Strefy Edukacji

11.12.2020

Do grona firm wspierających instytucje charytatywne dołączyła Strefa Edukacji Sp. z o. o., spółka zarządzająca Technikum Automatyki i Robotyki, która organizuje webinar dobroczynny połączony ze zbiórką funduszy na hospicja domowe prowadzone przez Fundację Gajusz.

Webinar pt. „Jak rozpocząć działalność gospodarczą” odbędzie się 18 grudnia o godzinie 18 na profilu Facebook Strefy Edukacji. Podczas spotkania uczestnicy otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Webinar poprowadzi dr Małgorzata Szychowska – radczyni prawna, która specjalizuje się w dziedzinach prawa: korporacyjnego, gospodarczego, handlowego, podatkowego, prawa pracy, prawa energetycznego i prawa własności intelektualnej.

Webinar jest bezpłatny, ale w zamian za udział w spotkaniu prosimy o wpłatę dowolnej kwoty na konto Fundacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli. Każdy Wasz gest miłości zostanie przeznaczony na opiekę nad dziećmi przebywającymi w hospicjach domowych – mówi Wiesława Zewald, prezes Strefy Edukacji.

Zbiórka na hospicja Fundacji Gajusz jest już aktywna i dostępna na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/donate/180423470419968/

 

O celu zbiórki:

Hospicjum domowe prowadzone przez Fundację Gajusz każdego miesiąca wspiera prawie 40 nieuleczalnie chorych dzieci i ich rodziny. Zapewnia im opiekę medyczną, socjalną i psychologiczną, specjalistyczny sprzęt oraz lekarstwa. Lekarze, pielęgniarki, psycholodzy i fizjoterapeuci dojeżdżają do rodzin codziennie. Rocznie oznacza to prawie 5000 odwiedzin i ponad 300 000 przejechanych kilometrów!

 

O Strefie Edukacji:

Strefa Edukacji Sp. z o.o. – spółka powołana przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną, której główne zadania skupiają się na prowadzeniu Technikum Automatyki i Robotyki – szkoły kształcącej w systemie dualnym przyszłe kadry m.in. dla strefowych przedsiębiorców. Drugim zadaniem Spółki jest działalność szkoleniowa, doradcza i audytowa, organizacja seminariów i konferencji.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY