WEBINAR – Wsparcie z ZUS w ramach Tarczy 6.0

21.01.2021

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspólnie z oddziałami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z województwa łódzkiego zapraszają na bezpłatny WEBINAR na temat Wsparcia z ZUS w ramach Tarczy 6.0.

Spotkanie odbędzie się 25 stycznia br. o godz. 10:00 online.

Podczas spotkania powiemy o:

  • Zwolnieniu z opłacania składek dla płatników z określonych branż na podstawie Tarczy antykryzysowej 6.0 – wnioski od 30 grudnia 2020 r.
  • Dodatkowym świadczeniu postojowym.
  • Jednorazowym dodatkowym świadczeniu postojowym dla osoby prowadzącej pozarolniczą działalność gospodarczą oraz  – wnioski od 30 grudnia 2020 r.
  • Jednorazowym dodatkowym świadczeniu postojowym dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne – wnioski od 15 stycznia 2021 r.
  • Zwolnieniu z obowiązku naliczania składek od umów cywilnoprawnych – wnioski od 1 stycznia 2021 r. i obowiązku  informowania ZUS o umowach o dzieło zawieranych od 1 stycznia 2021 r

 

Jak dołączyć?

Udział w webinarze jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje jedynie wcześniejsza rejestracja.

 

Link do rejestracji:

https://tiny.pl/r1g4v

 

Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo wiadomość mailową (najpóźniej do 25 stycznia do g. 8.00) wraz z linkiem do pokoju webinarowego.

W trakcie spotkania eksperci ZUS będą odpowiadać na Państwa pytania. W formularzu rejestracji na webinar prosimy o kierowanie pytań.

 

Webinar zostanie przeprowadzony za pomocą platformy WEBEX MEETINGS.

 

Organizator merytoryczny:

II Oddział ZUS  w Łodzi

I Oddział ZUS w Łodzi

Oddział ZUS w Tomaszowie Mazowieckim

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY