Zgłoś się do V rundy akceleratora Startup Spark 2.0

06.04.2021

Udział w programie Startup Spark to dostęp do potencjalnych klientów, wsparcie biznesowe, technologiczne i prawne oraz dofinansowanie do 160 000 PLN na rozwój Twojego produktu lub usługi.

Spark 2.0 to grono międzynarodowych korporacji oraz lokalnych firm globalnie rozwijających polską myśl technologiczną. V runda programu przeznaczona jest dla rozwiązań z obszaru #martech, #beautytech, #industry4.0, w tym #IIoT oraz #5G.

 

Ścieżka aplikowania jest prosta:

  1. Masz rozwiązanie, które wpisuje się w jeden z obszarów V rundy Spark 2.0
  2. Przeczytaj regulamin rekrutacji i programu i zapoznaj się z zasadami współpracy z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną
  3. Zarejestruj/zaloguj się na f6s.com i wypełnij formularz zgłoszeniowy – upewnij się, że przeczytałeś kryteria oceny (dostępne w regulaminie rekrutacji i programu)
  4. Daj nam kilka dni na ocenę formalną, merytoryczną oraz dopasowanie Cię do jednego z naszych Odbiorców Technologii (OT)
  5. Jeśli Twoje rozwiązanie wpisuje się w koncepcję programu Spark 2.0, weźmiesz udział w spotkaniu zdalnym z przedstawicielami ŁSSE i OT, podczas którego porozmawiamy o potencjalnej współpracy
  6. Przed spotkaniem, poprosimy Cię o propozycję budżetu rozwoju Twojego produktu/usługi (we współpracy z dopasowanym w procesie rekrutacji Odbiorcą Technologii) w wysokości maks. 160 000 PLN (na okres nie dłuży niż do 31.09.2021 r.)
  7. Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły – aplikacje oceniane są na bieżąco, zastrzegamy sobie możliwość zakończenia rekrutacji wcześniej (o czym poinformujemy co najmniej 3 dni przed zakończeniem naboru).

 

Spark 2.0 to ścisła współpraca z potencjalnym klientem i zespołem Startup Spark w zakresie rozwoju, wdrożenia i potencjalnej komercjalizacji rozwiązania. To również działania post-akceleracyjne mające na celu nawiązanie kontaktów biznesowych (w tym z inwestorami ŁSSE) oraz skalowanie produktu/usługi.

 

Zainteresowane startupy mogą zgłaszać się do akceleratora do 25 maja 2021 r. poprzez formularz aplikacyjny. (https://www.f6s.com/startupspark205/apply)

Szczegółowy regulamin programu zawierający wszelkie kryteria naboru znajduje się na stronie https://startupspark.io/o-programie/

Dowiedz się więcej: www.startupspark.io

 

Celem działającego od 2016 r. akceleratora Startup Spark. jest połączenie potencjału startupów z zasobami, infrastrukturą i doświadczeniem dojrzałego biznesu, przy jednoczesnej edukacji średnich i dużych firm. Działanie jest finansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 2.5 Programy Akceleracyjne.

Zapraszamy do aplikowania!

 

Kontakt:
Kierownik Projektu: Katarzyna Haase, katarzyna.haase@sse.lodz.pl, tel. 691 400 083
Dyrektor Departamentu Innowacji: Magda Kubicka, magda.kubicka@sse.lodz.pl, tel. 607 779 755

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY