Wypalenie zawodowe. Jak sobie z nim radzić? Bezpłatny webinar

11.05.2021

Zapraszamy na bezpłatny webinar organizowany przez Strefę Edukacji poświęcony tematowi wypalenia zawodowego. Spotkanie poprowadzi Renata Pacholska – trenerka, specjalistka w temacie rozwoju zawodowego oraz efektywnego aranżowania zmiany zawodowej.

Wypalenie zawodowe to zjawisko dotykające coraz młodsze osoby i pojawiające się znacznie częściej niż jeszcze kilka lat temu. Co sprawia, że się nasila? Jak je diagnozować? Jak sobie z nim radzić? Jaki wpływ na zaangażowanie w pracę ma pandemia #koronawirus?

 

 

Na te i inne pytania postara się odpowiedzieć prowadząca spotkanie trenerka z wieloletnią praktyką już w najbliższą środę 12 maja o 9:30. Link do bezpłatnego webinaru pt. „Żeby zapalać, trzeba płonąć, czyli rzecz o spełnionym pracowniku HR” dostępny jest na stornie Strefy Edukacji (Webinar: “Żeby zapalać, trzeba płonąć!” – Strefa Edukacji)

Spotkanie to dobra okazja do zapoznania się i niejako rozłożenia na czynniki pierwsze tego zjawiska. Zarówno dla osób, które na co dzień pracują w działach HR i zajmują się zarządzaniem zasobami ludzkimi jaki i dla osób przechodzących wypalenie zawodowe. To także duża dawka wiadomości dla osób, które czują się zawodowo spełnione, ponieważ dowiedzą się jakie działania warto wdrożyć by do wypalenia zawodowego nie doszło.

 

Program spotkania:

 1. HR – SERCE ORGANIZACJI
  – Jak Was widzą, czyli dział HR w oczach innych.
  – Człowiek od zasobów ludzkich.
  – Wypalenie zawodowe.
 2. NIE ZMIENIAJ PRACY – MODELUJ!
  – Hr-owe zadania z lotu ptaka.
  – Jak odnaleźć sens pracy.
 3. BIERZ SPRAWY W SWOJE RĘCE
  – Proaktywność – jak zrobić na nią miejsce.
  – Dogadaj się z pracą, czyli…

 

Termin: 12 maja godz. 9:30
Link do spotkania: bit.ly/webinar_HR(Teams)
Udział bezpłatny

Więcej o szkoleniach Strefy Edukacji: https://strefa.io/nasze-szkolenia/
Więcej informacji na FB: (20+) Strefa Edukacji | Facebook
Profil Trenerki dostępny na FB: (20+) Facebook

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY