BISUL

 

British International School of the University of Łódź (BISUL) to prywatna szkoła założona przez Uniwersytet Łódzki w roku 2013, w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na międzynarodową edukację w Łodzi.

Obecnie BISUL prowadzi edukację na wszystkich etapach kształcenia zgodnie z brytyjską podstawą programową English National Curriculum. W placówce funkcjonują zatem: przedszkole, szkoła podstawowa oraz szkoła średnia. BISofUL posiada obecnie około 150 wychowanków, z ponad 25 różnych krajów, którzy mają możliwość nauki w międzynarodowym systemie nauczania akredytowanym przez prestiżowy uniwersytet Cambridge.

 

 

Szkoła zapewnia możliwość zdobycia kwalifikacji takich jak Cambridge IGCSE oraz IB Diploma, które dają możliwość studiowania na najbardziej prestiżowych kierunkach zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Od września 2014 do szkoły przyjmowane są również dzieci narodowości polskiej. Szkoła zapewnia zajęcia języka polskiego umożliwiające realizację programu zgodnego z Ustawą o Systemie Oświaty.

Szkoła jest usytuowana na ulicy Fabrycznej 4, w sąsiedztwie Łódzkiej Filmówki oraz Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Znajduje się ona w trzypiętrowym budynku z dużym ogrodem, mającym prawie 7000m2. Szkoła jest w pełni wyposażona w profesjonalny sprzęt dydaktyczny i naukowy. Doskonale zaplecze edukacyjne, jak i również różnorodność zajęć pozalekcyjnych sprawia, że oferta British International School of the University of Lodz jest unikatowa zarówno w Łodzi, jak i w regionie.

 

 

British International School of the University of Łódź to gwarancja:

  • Doskonałego poziomu edukacji (Uczniowie British International School maja wyniki dwukrotnie lepsze niż ich rówieśnicy z Wielkiej Brytanii)
  • Doskonale wykwalifikowanej, międzynarodowej kadry naukowej (Wielu nauczycieli ma stopień doktora lub ukończonych kilka kierunków studiów)
  • Dostepu do swiatowej jakosci sprzetow naukowych (Szkola posiadam.in. wlasne laboratorium, sale komputerowa, sale muzyczna itp)
  • Przyjaznej i rodzinnej atmosfery (Małe klasy liczące około 8 uczniów, kameralna atmosfera)
  • Bezpieczeństwa (Budynek jest ogrodzony, a szkoła posiada ponad 40 kamer)

 

Nasze dane kontaktowe:

British International School of the University of Łódź
email: interschool@interschool.uni.lodz.pl
telefon: (+48) 795 139 079
www.interschool.uni.lodz.pl