Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna

British International School of the University of Łódź

British International School of the University of Łódź prowadzi działalność edukacyjną w języku angielskim dla młodzieży międzynarodowej, zgodnie z English National Curriculum. Program nauczania obejmuje wszystkie etapy edukacji angielskiej dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 18 lat.  British International School of the University of Łódź przygotowuje młodzież do zdawania głównych egzaminów brytyjskiego systemu szkolnictwa takich jak IGCSE, AS i A levels.

Od września 2014 do szkoły podstawowej przyjmowane są również dzieci narodowości polskiej. Szkoła zapewnia dodatkowe zajęcia w języku polskim umożliwiające realizację programu zgodnego z Ustawą o  Systemie Oświaty.

Usytuowana w odnowionym, otoczonym zielenią budynku uniwersyteckim, z dostępem do nowoczesnych uniwersyteckich laboratoriów, obiektów sportowych i pływalni, British International School of the University of Łódź oferuje swoim uczniom nowoczesne i bezpieczne środowisko o najwyższym standardzie.

British International School of the University of Łódź  to gwarancja:

  • znakomitych nauczycieli polskiej, angielskiej i innych narodowości,
  • profesjonalnej opieki  pedagogicznej i psychologicznej,
  • dostępu do laboratoriów uniwersyteckich, gdzie uczniowie mogą doświadczać świata nauki,
  • zajęć sportowych w nowoczesnym obiekcie do lekkiej atletyki, tenisa, pływania i gier zespołowych,
  • przyjaznej, rodzinnej atmosfery,
  • bezpieczeństwa i zadowolenia uczniów.

We współpracy z rodzicami  wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska dokłada wszelkich starań , by przygotować młodzież do oczekujących ją wyzwań współczesnego świata.

British International School of the University of Łódź
interschool@interschool.uni.lodz.pl
telefon: 42 635 60 06
www.interschool.uni.lodz.pl