Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni sp. p.

„Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni” sp. p. to dynamicznie rozwijająca się kancelaria prawna, której partnerzy świadczą usługi doradztwa prawnego od 2005 roku. Zespół Kancelarii tworzą radcowie prawni, doradcy podatkowi i aplikanci radcowscy, którzy dzięki odbytym studiom i szkoleniom oraz doświadczeniu zdobytemu w toku pracy zawodowej gwarantują najwyższy poziom obsługi prawnej.

Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojętym prawie gospodarczym. Jej oferta kierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, zarówno tych tworzących międzynarodowe korporacje, jak i małych rodzinnych firm. W szeroki zakres naszych usług wchodzą też czynności związane z wprowadzaniem na rynek krajowy inwestorów zagranicznych oraz ich kompleksowa obsługa prawna.

Do najważniejszych obszarów działania Kancelarii należą: prawo gospodarcze, w tym prawo spółek, prawo i postępowanie cywilne, w tym doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami i regulowanie ich stanów prawnych, prawo budowlane obejmujące również doradztwo na rzecz deweloperów, prawo podatkowe i optymalizacja podatkowa z wykorzystaniem struktur off-shore, prawo pracy, prawo zamówień publicznych oraz prawo upadłościowe i naprawcze.

Obsługę prawną świadczymy w języku polskim, angielskim i niemieckim.

KONTAKT: 

ul. A. Zelwerowicza 41 lok. 2,
90-147 Łódź
email: info@chudzik.pl
tel. + 48 42 680 23 33,
faks. + 48 42 688 50 77