Jak dołączyć do ŁSSE?

Definiujemy profil zawodowy dla wymaganego stanowiska a następnie przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne z potencjalnymi kandydatami. Finalnie zespół rekrutacyjny podejmie wspólną decyzję o ostatecznym zatrudnieniu, w oparciu o dopasowanie do profilu wymagań.

 

Rekrutacja w ŁSSE

ETAP 1

Jak zaaplikować?

Wszystkie stanowiska, na które obecnie prowadzimy rekrutacje znajdują się na stronie www.sse.lodz.pl w zakładce Kariera oraz w wyszukiwarce ofert na www.pracuj.pl. Publikujemy je także w social mediach, na naszym profilu na LinkedIn i Facebook.

Już czas by zostać częścią ŁSSE!

Wyślij swoją aplikację na interesujące Cię stanowisko!

ETAP 2

Selekcja aplikacji

Dokładnie analizujemy CV kandydatów i kontaktujemy się z osobami o profilu najbardziej odpowiednim na stanowisko, na które prowadzimy rekrutację.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna

Kontaktujemy się aby przekazać informacje na temat oferty, odpowiadamy także na ważne dla kandydata pytania. Dokonujemy wstępnej oceny kluczowych dla nas umiejętności oraz omawiamy informacje zawarte w aplikacji.

Istotne kwestie wyjaśniamy na samym początku – mówimy o tym jak będą wyglądały kolejne etapy procesu rekrutacji i kiedy można otrzymać informację zwrotną.

ETAP 4

Spotkanie z zespołem rekrutacyjnym

Podczas spotkania weryfikujemy kompetencje kandydata, staramy się  dowiedzieć co jest dla niego ważne oraz czego oczekuje od nas jako pracodawcy. My przedstawiamy specyfikę pracy na danym stanowisku i działalność strefy.

Spotkania rekrutacyjne prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Zazwyczaj w takim spotkaniu bierze udział Dyrektor Departamentu i/lub Specjalista ds. HR.

ETAP 5

Rozmowa kwalifikacyjna z Zarządem

Jest to ostatnia rozmowa, która ma na celu sprawdzenie predyspozycji kandydata i poznanie jego motywacji do podjęcia pracy. Po tym etapie zapada decyzja odnośnie zatrudnienia. W rozmowie bierze udział Zarząd spółki, bezpośredni przełożony – Dyrektor Departamentu i/lub Specjalista ds. HR.

ETAP 6

Informacja zwrotna

Po spotkaniu skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe, by przekazać informacje na temat procesu rekrutacji. W przypadku złożenia oferty zatrudnienia, zadbamy o wszelkie formalności.

Niezależnie od tego, czy osoba zostanie zakwalifikowana do kolejnego etapu rekrutacji, otrzyma od nas informację zwrotną.

ETAP 7

Witamy na pokładzie – pierwszy dzień w pracy

Pierwszego dnia pracy odbywa się szkolenie BHP, przekazywane są niezbędne informacje i narzędzia do pracy. Kolejnym krokiem są szkolenia stanowiskowe przeprowadzane w docelowym departamencie z udziałem bezpośredniego przełożonego. Jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej o firmie i poznać współpracowników.