Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Fabryka L. Grohmana

Polecamy do wynajęcia biura w XIX-wiecznej fabryce Ludwika Grohmana, przekształconej w nowoczesną przestrzeń biurowo-konferencyjną o wysokim standardzie.

W budynku znajduje się 1400m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Oferujemy zarówno klimatyczne, pofabryczne pomieszczenia, jak i nowoczesne biura, zlokalizowane w 4-kondygnacyjnym budynku. Najemca ma możliwość dowolnej aranżacji powierzchni typu open space. Biurowiec jest klimatyzowany, posiada dostęp do szybkiego internetu.

Zrewitalizowana fabryka mieści się na Księżym Młynie, na terenie dawnego imperium Grohmana, przy ulicy Tymienieckiego 22/24. Miejsce to zapewnia idealny dojazd z każdego kierunku oraz zaciszną atmosferę. Dodatkowym atutem naszego biurowca jest Strefa Relaksu, którą stanowi malowniczy park nad stawem z alejkami spacerowymi, ławkami i altanami.

Budynek objęty jest całodobową ochroną. Bezpośrednio przed wejściem i w jego pobliżu znajduje się parking na 60 miejsc. Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu wielofunkcyjnej sali konferencyjnej na 250 osób oraz kilku mniejszych.