MCKB Sp. z o.o.

Firma MCKB działa na rynku budowlanym wśród polskich i zagranicznych inwestorów. Specjalnością firmy są zaawansowane technologicznie obiekty przemysłowe, centra logistyczne i handlowe spełniające najwyższe standardy jakości. W ciągu ostatnich trzech lat firma jako generalny wykonawca z sukcesem ukończyła ponad 12 projektów o łącznej wartości od 2 do 15 mln euro. Najnowszym projektem realizowanym przez MCKB jest rozbudowa zakładu produkcyjnego dla firmy Takeda Pharma o powierzchni użytkowej ok. 8 150 mkw. Planowany termin zakończenia inwestycji to lipiec 2014. MCKB realizowało wiele inwestycji budowlanych na terenie kraju dla takich podmiotów jak: ABB, SEGRO, SCA Hygiene Products, Amcor Rentsch, ICI Polska, Reckitt Benckiser, TKG, HT Lancet, Geant Polska, Lidl Polska, Carrefour Polska, Nestle Waters, DTC, Uniwersytet Łódzki. Firma MCKB była także odpowiedzialna za rewitalizację fabryki L. Grohmana w ŁSSE.

Zrewitalizowana fabryka L. Grohmana w ŁSSE

Fabryka ABB

MCKB realizuje najbardziej zaawansowane technologicznie projekty. Wdrożyła innowacyjną metodę modelowania informacji o budynku BIM (Building Information Modelling). Nowoczesny system umożliwia kompleksowe zarządzanie obiektem i jego pełną wizualizację poprzez możliwość wirtualnego wejścia do wnętrza budynku.

Priorytetem dla MCKB jest dbałość o zrównoważony rozwój i proekologiczny charakter realizowanych projektów. Nowe technologie stosowane przez firmę  pomagają tworzyć budynki przyjazne zarówno dla użytkowników jak i środowiska. Umożliwiają ograniczenie zużycia energii i zasobów naturalnych oraz ograniczają ilość odpadów i zanieczyszczeń.

Potwierdzeniem jakości oferowanych usług oraz pozycji lidera w polskiej branży budowlanej jest przyznanie MCKB tegorocznego tytułu National Champion przez Kapitułę międzynarodowego prestiżowego konkursu European Business Awards. MCKB jako jedyny reprezentant branży budowlanej z Polski dołączyła do grona firm nominowanych w kategorii „The Award of Customer Focus”, w której znalazły się marki najsilniejsze biznesowo, zorientowane na klienta.

MCKB Sp. z o.o.

ul. Rogowska 3, 91-519 Łódź

T: +48 42 6588 444, F: +48 6582 202

E: mckb@mckb.pl

www.mckb.pl