Strefa Pracownika

Benefity dzięki którym warto u nas pracować

Oferujemy naszym pracownikom różnorodne benefity, które wspierają ich w codziennej pracy. Staramy się zapewnić doskonałe warunki pracy i zatrudnienia.

1. Praca z czołowymi inwestorami krajowymi i zagranicznymi

Udział w wyjątkowych projektach rozwojowych, kontakt z szerokim spektrum podmiotów gospodarczych i partnerów biznesowych w kraju i zagranicą, ciągła wymiana doświadczeń.

2. Nagrody i wyróżnienia

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, znalazła się na 3 miejscu w światowym rankingu najlepszych stref ekonomicznych 2020 roku. Została uznana również za najlepszą strefę na świecie i w Europie dla firm z sektora MŚP.

Została wyróżniona w kategoriach:

  • gotowość do wdrażania technologii 5G (5G readiness)
  • Specjalna Strefa Ekonomiczna 4.0 (Freezone 4.0)
  • przemysł 4.0 (industry 4.0)
  • łączność (Connectivity)

3. Biuro w zabytkowej dzielnicy i fabryce

Siedziba ŁSSE znajduje się w historycznej, odrestaurowanej XIX wiecznej Fabryce Grohmana, w centrum Łodzi. Pofabryczny zespół budynków jest wpisany do rejestru zabytków. Fabryka może przeglądać się w wodzie pobliskiego stawu. Znajduje się tu duży, bezpłatny parking dla pracowników.

4. Innowacyjne projekty

Od ponad 4 lat Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna buduje ogólnopolski ośrodek innowacji oraz kreuje lokalny ekosystem wspierania startupów. Dzięki temu każdy obecny i nowy inwestor ŁSSE ma bezpośredni dostęp do nowoczesnych technologii.

5. Przyjazne warunki pracy

Zapewniamy pozytywne relacje i atmosferę w zespole. Dbamy o równowagę między pracą a życiem prywatnym. Dajemy możliwość częściowej pracy zdalnej/hybrydowej w określonych sytuacjach.

6. Strefowy pakiet benefitów:

Oferujemy swoim pracownikom:
  • Wczasy pod gruszą
  • Spotkania integracyjne
  • Salę zabaw dla dzieci pracowników
  • Bony świąteczne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Roczna premia, nagrody

7. Szkolenia i nauka

Wspieramy ciągłe uczenie się i doskonalenie wszystkich naszych pracowników. Zapewniamy darmową, regularną nauka języka angielskiego. Dajemy możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych. Jesteśmy twórcami Technikum Automatyki i Robotyki, prestiżowej i nowoczesnej oferty kształcenia zawodowego dla młodych.

8. Zdrowie to podstawa

Pracownikom na umowie na czas nieokreślony zapewniamy opiekę medyczną oraz możliwość rozszerzenia pakietów o opiekę nad bliskimi. Dofinansowujemy zajęcia sportowe po okresie próbnym. Dwa razy w tygodniu mamy owocowo/ warzywne dni.