Zarząd Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej działa w niezmienionym składzie od 2016 roku.
Efektywna współpraca, sprawne zarządzanie oraz determinacja w działaniu zaowocowały powstaniem:

Marek Michalik

Prezes Zarządu

  • Inicjator, pasjonat historii, autor, współautor wielu książek, działacz społeczny.
  • Zawodowo pełnił funkcje w zarządach firm handlowych i z sektora innowacyjnych technologii w zakresie ochrony środowiska.
  • Poseł na Sejm RP I kadencji (1991-1993).
  • Wiceminister środowiska (1998 – 2001).
  • Wiceprezydent Łodzi (2003-2009).
  • Radny Miasta Łodzi (2010-2016), gdzie był przewodniczącym Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości.
  • Za swoją działalność został wyróżniony licznymi odznaczeniami, między innymi:
  • Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski Polonia Restitu-ta (2011),
  • Krzyżem Wolności i Solidarności (2015),
  • Krzyżem Służby Niepodległości za zasługi dla niepodległości (2020),
  • Odznaką Zasłużony Działacz Kultury (2001),
  • Medalem „O Niepodległość Polski i Prawa Człowieka” (2001),
  • Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości (2020),
  • Medalem Komisji Edukacji Narodowej (2021),
  • Tytułem „Łodzianin roku 2018”.
  • Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego.

Agnieszka Sygitowicz

Wiceprezes Zarządu

  • Innowatorka, menadżerka, liderka. Pasjonatka nowoczesnych technologii, innowacji i teatru.
  • Ekspertka w zarządzaniu procesem akceleracji
i budowaniu ekosystemów startupowych.
  • Laureatka rankingu TOP 15 Kobiet w 5G stworzonego przez „Perspektywy”.
  • Doświadczenie zdobyła pracując w Departamencie Funduszu Spójności w Ministerstwie Transportu, a także kierując Wydziałem Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Radomska.
  • Ekspertka planowania strategicznego a także tworzenia biznesowego zespołu w publicznej firmie.
  • Z wykształcenia magister gospodarki przestrzennej, politologii oraz absolwentka MBA Uczelni Łazarskiego.
  • Prywatnie szczęśliwa żona, mama i aktorka amatorka. Lokalna patriotka i orędowniczka inicjatyw lokalnych społeczności.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G 90-349 Łódź

 info@sse.lodz.pl
tel. (+48) 42 676 27 53,   (+48) 42 676 27 54
fax. (+48) 42 676 27 55

Sylwia Ługowska-Bulak

Doradca Zarządu
sylwia.lugowska-bulak@sse.lodz.pl
(+48) 721 559 608

Emilia Stefańska

Ekspert / HR
emilia.stefanska@sse.lodz.pl
(+48) 721 214 368
#HR

Łukasz Masztakowski

Ekspert
lukasz.masztakowski@sse.lodz.pl

Departament Pozyskiwania i Obsługi Inwestora

Dorota Lombardi

Dyrektor

 dorota.lombardi@sse.lodz.pl
 (+48) 601 381 294

#pozyskiwanie inwestorów #współpraca z JST

Agnieszka Sobieszek

Z-ca Dyrektora ds. Pozyskiwania Inwestora
agnieszka.sobieszek@sse.lodz.pl
(+48) 607 070 136
#pozyskiwanie inwestorów #współpraca z JST

Paweł Klimczak

Z-ca Dyrektora ds. Obsługi Inwestora
pawel.klimczak@sse.lodz.pl
(+48) 691 400 161
#obsługa wniosków #nieruchomości

Anna Kądzielewska

Specjalista ds. Pozyskiwania i Obsługi Inwestora
anna.kadzielewska@sse.lodz.pl
(+48) 605 124 538
#eksport #współpraca z Izbami #wydarzenia #marketing

Daniel Łuszczyn

Specjalista ds. Pozyskiwania i Obsługi Inwestora
daniel.luszczyn@sse.lodz.pl
(+48) 887 881 181
#pozyskiwanie inwestorów #europa wschodnia

Dorota Krawczyk

Specjalista ds. Pozyskiwania i Obsługi Inwestora
dorota.krawczyk@sse.lodz.pl
(+48) 721 558 311
#obsługa wniosków

Karolina Falkenberg

Specjalista ds. Pozyskiwania i Obsługi Inwestora
karolina.falkenberg@sse.lodz.pl
(+48) 721 205 620
#pozyskiwanie inwestorów #współpraca z JST

Magdalena Plecińska

Ekspert
magdalena.plecinska@sse.lodz.pl
(+48) 605 051 535
#nieruchomości

Mateusz Słonecki

Specjalista ds. Pozyskiwania i Obsługi Inwestora
mateusz.slonecki@sse.lodz.pl
(+48) 739 900 695
#pozyskiwanie inwestorów #marketing

Monika Kaczmarek

Specjalista ds. Pozyskiwania i Obsługi Inwestora
monika.kaczmarek@sse.lodz.pl
(+48) 721 550 166
#pozyskiwanie inwestorów #marketing

Monika Orzeł

Expert
monika.orzel@sse.lodz.pl
(+48) 605 160 866
#obsługa wniosków #nieruchomości

Piotr Matulka

Specjalista ds. Pozyskiwania i Obsługi Inwestora
piotr.matulka@sse.lodz.pl
(+48) 721 551 480
#pozyskiwanie inwestorów #współpraca z JST #tereny inwestycyjne

Rafał Piątczak

Expert
rafal.piatczak@sse.lodz.pl
(+48) 605 161 153
#pozyskiwanie inwestorów #współpraca z JST #tereny inwestycyjne

Departament Innowacji

Magda Kubicka

Dyrektor

 magda.kubicka@sse.lodz.pl
 (+48) 607 779 755

#EDiH

Magdalena Smulczyk

Community Manager
magdalena.smulczyk@sse.lodz.pl

Karolina Mentrycka

Kierownik Projektu re_source
karolina.mentrycka@sse.lodz.pl
(+48) 691 400 049
#programy akceleracyjne

Monika Tomaszewska

Specjalista ds. projektu re_connect
monika.tomaszewska@sse.lodz.pl
(+48) 601 977 823
#re_connect

Departament Inwestycji i Kontroli

Adrianna Nowaczyk

po Dyrektora

adrianna.nowaczyk@sse.lodz.pl
 (+48) 723 810 795

#inwestycje infrastrukturalne

Justyna Bogdan

Zastępca Dyrektora ds. Kontroli
justyna.bogdan@sse.lodz.pl
(+48) 605 122 309
#kontrola decyzji

Mariola Zajdel

Specjalista ds. Inwestycji
mariola.zajdel@sse.lodz.pl
(+48) 609 474 070
#wynajem sal konferencyjnych

Departament Księgowości

Dorota Sibilska

Dyrektor

 dorota.sibilska@sse.lodz.pl
 (+48) 603 756 798

Magdalena Witczak

Specjalista ds. Księgowości
magdalena.witczak@sse.lodz.pl
(+48) 721 559 433

Kinga Wiernicka

Specjalista ds. Księgowości
kinga.wiernicka@sse.lodz.pl
(+48) 42 275 50 57

Marta Jarzyńska

Specjalista ds. Księgowości
marta.jarzyńska@sse.lodz.pl
(+48) 42 275 50 67

Monika Frątczak

Specjalista ds. Księgowości
monika.frątczak@sse.lodz.pl
(+48) 42 275 50 68
#płatności #faktury

Agata Rzadkowska

Specjalista ds. Księgowości
agata.rzadkowska@sse.lodz.pl
(+48) 42 275 50 57
#kadry #płace

Departament Partnerstwa i Komunikacji

Marta Zdrzynicka

Dyrektor

 marta.zdrzynicka@sse.lodz.pl
 (+48) 605 126 207

#media #CSR

Barbara Wójcicka

Specjalista ds. Partnerstwa i Komunikacji
barbara.wojcicka@sse.lodz.pl
(+48) 607 779 918
#CSR

Małgorzata Prochowska

Expert
malgorzata.prochowska@sse.lodz.pl
(+48) 605 051 166
#program Strefa Partnera

Departament Rozwoju Przedsiębiorstw

Anna Jankowska

Dyrektor

 anna.jankowska@sse.lodz.pl
 (+48) 885 801 404

#

Krzysztof Kuliś

Z-ca Dyrektora Departamentu Rozwoju Przedsiębiorstw
krzysztof.kulis@sse.lodz.pl
(+48) 885 801 416
#

Agnieszka Termanowska

Expert
agnieszka.termanowska@sse.lodz.pl
(+48) 885 801 410
#

Aneta Sporysiak

Specjalista
aneta.sporysiak@sse.lodz.pl
(+48) 887 043 369
#

Anna Kowalik-Woźniak

Specjalista
anna.kowalik-wozniak@sse.lodz.pl
(+48) 885 801 406
#

Grzegorz Grodek

Specjalista
grzegorz.grodek@sse.lodz.pl
(+48) 885 801 414
#

Kinga Mrówczyńska-Rybak

Specjalista
kinga.mrowczynska-rybak@sse.lodz.pl
(+48) 887 043 373
#

Magdalena Pasternak

Specjalista
magdalena.pasternak@sse.lodz.pl
(+48) 885 801 412
#

Wojciech Nowicki

Specjalista
wojciech.nowicki@sse.lodz.pl
(+48) 885 801 408
#