Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Sale konferencyjne

Planujesz szkolenie, spotkanie biznesowe, konferencję lub event na świeżym powietrzu?

Przedstawiamy ofertę wynajmu powierzchni konferencyjnych znajdujących się w zabytkowym, zrewitalizowanym zespole budynków pofabrycznych w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 22G. Oferujemy do wynajęcia nowocześnie zaaranżowane, wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe o różnej powierzchni, z profesjonalnym zapleczem technicznym, umożliwiającym prowadzenie prezentacji i szkoleń na najwyższym poziomie.

Oddajemy do Państwa dyspozycji kilka sal o różnej powierzchni i wyposażeniu.


SALA POWIERZCHNIA W M2 POMIEŚCI OSÓB WYMIARY W M KONDYGNACJA WIRTUALNY SPACER WIĘCEJ
K1
(z możliwością podziału)
430 250 15,4 x 28,5 0 360°

Sala K1 wyposażona jest w system nagłośnienia z mikrofonami (w tym 3 szt. nagłowne) oraz bezprzewodowy internet. Pomieszczenie dysponuje zaawansowanym systemem wizyjnym, na który składają się trzy ekrany z projektorami – w tym jeden główny FullHD o mocy 5000 ANSI i dwa boczne. Dodatkowym atutem sali jest możliwość skorzystania z miksera video pozwalającego na zarządzanie treściami wyświetlanymi z aż czterech urządzeń jednocześnie zapewniając płynne przełączanie obrazu pomiędzy nimi.

K1

Sala została zaprojektowana tak, aby stworzyć różne możliwości aranżacyjne (za pomocą ścian mobilnych), zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

K1A
K1B
K1C
K1D

Zdjęcia sali w różnych ujęciach:

K3 25 14 4,35 x 5,5 0 360°

Sala konferencyjna K3 umożliwia organizację spotkania dla 14 osób udostępniając RTV, flipcharty, stoły i krzesła konferencyjne oraz bezprzewodowy internet.

K3

Zdjęcia sali w różnych ujęciach:

SALA KLUBOWA
Z ANTRESOLĄ
50 + 31 16 6,8 x 7,0 +3 360°

Sala klubowa zlokalizowana jest na III i IV piętrze, w zabytkowej wieży ciśnień. Wyposażona jest w sprzęt RTV, stół konferencyjny z 16 krzesłami gabinetowymi, kanapy i fotele. Na antresoli znajduje się zestaw wypoczynkowy i aneks kuchenny. Dodatkowym atutem sali klubowej jest piękna panorama Łodzi widoczna z okien.

SALA KLUBOWA

Zdjęcia sali w różnych ujęciach:

Wynajmując jedną z naszych sal konferencyjnych, otrzymują Państwo możliwość bezpłatnego korzystania z naszej Strefy Relaksu. Tworzy ją park ze stawem, wokół którego znajdują się alejki spacerowe z ławkami i altanami. Przestrzeń ta może być wykorzystywana jako powierzchnia wystawowa lub na potrzeby cateringu.

STREFA RELAKSU

Naszym celem jest stworzenie komfortowego miejsca do organizowania konferencji, szkoleń, kursów oraz warsztatów i spotkań, dlatego też oferujemy Państwu dodatkowe usługi, dzięki którym każde spotkanie będzie mogło zostać zrealizowane zgodnie z założeniami, uwzględniając najbardziej niecodzienne oczekiwania naszych gości.

Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces, od pierwszego kontaktu, poprzez pomoc w organizacji spotkania, po jego zakończenie przebiegał w przyjacielskiej atmosferze pod okiem dedykowanego Wam pracownika.

KONTAKT

MARIOLA ZAJDEL
Specjalista ds. Inwestycji i Utrzymania
MARIOLA.ZAJDEL@SSE.LODZ.PL

 

DARIUSZ DZIEDZIC
Specjalista ds. Inwestycji
DARIUSZ.DZIEDZIC@SSE.LODZ.PL