Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Powierzchnie konferencyjne

Planujesz szkolenie, spotkanie biznesowe, konferencję lub event na świeżym powietrzu?

Przedstawiamy ofertę wynajmu powierzchni konferencyjnych znajdujących się w zabytkowym, zrewitalizowanym zespole budynków pofabrycznych w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 22G. Oferujemy do wynajęcia nowocześnie zaaranżowane, wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe o różnej powierzchni, z profesjonalnym zapleczem technicznym, umożliwiającym prowadzenie prezentacji i szkoleń na najwyższym poziomie.

Oddajemy do Państwa dyspozycji kilka sal o różnej powierzchni i wyposażeniu.

SALE KONFERENCYJNE

Wynajmując jedną z naszych sal konferencyjnych, otrzymują Państwo możliwość bezpłatnego korzystania z naszej Strefy Relaksu. Tworzy ją park ze stawem, wokół którego znajdują się alejki spacerowe z ławkami i altanami. Przestrzeń ta może być wykorzystywana jako powierzchnia wystawowa lub na potrzeby cateringu.

STREFA RELAKSU

Naszym celem jest stworzenie komfortowego miejsca do organizowania konferencji, szkoleń, kursów oraz warsztatów i spotkań, dlatego też oferujemy Państwu dodatkowe usługi, dzięki którym każde spotkanie będzie mogło zostać zrealizowane zgodnie z założeniami, uwzględniając najbardziej niecodzienne oczekiwania naszych gości.

Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces, od pierwszego kontaktu, poprzez pomoc w organizacji spotkania, po jego zakończenie przebiegał w przyjacielskiej atmosferze pod okiem dedykowanego Wam pracownika.

Oferujemy Państwu także kompleksową obsługę gastronomiczną organizowanych przez Państwa wydarzeń.

Kontakt:
MARIOLA ZAJDEL
Specjalista ds. Inwestycji i Utrzymania
tel. 42 275 50 71
mariola.zajdel@sse.lodz.pl